Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Учні Мошнівської дитячої музичної школи взяли участь у конкурсі «Талановиті діти України»

Учні Мошнівської дитячої музичної школи взяли участь у конкурсі «Талановиті діти України»

Конкурс проводився з метою розкриття дару, таланту дітей. В ньому брали участь солісти-інструменталісти, вокалісти, інструментальні ансамблі, оркестри.

Творчі можливості та здібності конкурсантів оцінювали провідні спеціалісти, діячі культури та мистецтва України. Виступ учасників фестивалю-конкурсу проходив у Державному музеї книги і друкарства України у Києво-Печерській лаврі.

Справжнім випробуванням творчих сил для Катерини Охріменко та Владислави Гулі, учениць Мошнівської дитячої музичної школи, викладач Вікторія Бойко, стала участь у Міжнародному фестивалі – конкурсі класичної музики та пісні «Талановиті діти України». Організатором конкурсу виступила Всеукраїнська громадська організація «Талановиті діти України» за підтримки Міністерства культури України.

За результатами конкурсу Катерина Охріменко та Владислава Гуля (фортепіанний дует) нагороджені дипломом 1 ступеня в номінації інструментальна музика. Крім того, Катерина Охріменко отримала диплом 2 ступеня за сольний виступ (фортепіано – середня вікова група). 

 


За матеріалами відділу культури і туризму