Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Учні Мошнівської дитячої музичної школи художнього відділення побували на виставці образотворчого мистецтва у обласному художньому музеї

Учні Мошнівської дитячої музичної школи художнього відділення побували на виставці образотворчого мистецтва у обласному художньому музеї Учні Мошнівської дитячої музичної школи художнього відділення побували на виставці образотворчого мистецтва у обласному художньому музеї

9 березня у Черкаському обласному художньому музеї відкрилася XХІV Обласна виставка образотворчого мистецтва учнів шкіл естетичного виховання, присвячена 202-ї річниці з Дня народження Тараса Шевченка. На виставці представлено майже шістсот робіт учнів мистецьких шкіл Черкаського краю. Поетичні образи Великого Кобзаря, сюжети з його життя та народного побуту складають зміст дитячих творів.

Кожна робота демонструє нові художні образи, що свідчать про зацікавленість до Історії України, її національних героїв, народних обрядів і свят, мальовничих краєвидів рідного краю, особлива увага до улюблених сюжетів народних казок і літературних героїв Кобзаря.

Відкриття виставки відвідали також учні Мошнівської дитячої музичної школи художнього відділу. Діти отримали незабутні враження, Вони були в захваті від такої кількості цікавих дитячих робіт.Дівчатка щє довго будуть ділитись своїми враженнями з однокласниками та батьками. 

 

За матеріалами відділу культури і туризму РДА