Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

«Книгоманія – 2016»

«Книгоманія – 2016» «Книгоманія – 2016»

Великий учитель В.О. Сухомлинський підкреслював: «Як музика не може прожити дня, щоб не взяти до рук музичного інструмента, не творити і не діставати від цього насолоди, — так людина не може обійтися без книжки».

11 квітня в Черкаській районній дитячій бібліотеці зустрілися фіналісти 1 етапу Конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2016». 13 книголюбів з різних сіл Черкаського району зібралися, щоб позмагатися в знаннях світової та української літератури, української мови, поспілкуватися про те, яке це щастя читати гарні книжки.

Хоча це була і дружня зустріч, але боротьба за перше місце серед учнів 7-х класів була дуже важкою. Додатково був проведений краєзнавчий тур який і показав, що наші читачі кмітливі , ерудовані та завзяті. Тож переможцями стали Пешехонова Олександра учениця 7 класу Червонослобідської ЗОШ №2, Поштаренко Денис учень 7 класу Сагунівської ЗОШ , та Зима Дмитро учень 6 класу Червонослобідської ЗОШ №2. 

За участь у конкурсі всі учасники отримали книги та солодкі подарунки.  

Бажаємо нашим переможцям та учасникам конкурсу успіхів у навчанні. Нехай книга їм стане гарним і добрим супутником на все життя!  

 

За матеріалами відділу культури і туризму РДА