Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Сьогодні комісія продовжила заслуховування звітів комунальних закладів

Сьогодні комісія продовжила заслуховування звітів комунальних закладів Сьогодні комісія продовжила заслуховування звітів комунальних закладів

Сьогодні, 10 березня комісія продовжила заслуховування звітів фінансово-господарської діяльності підприємств, організацій, установ, закладів комунальної власності районної ради за 2015 рік. Всього заслухано 7 комунальних закладів, а саме: Черкаський районний організаційно-методичний центр народної творчості, Черкаський районний організаційно-методичний центр бібліотечної та краєзнавчої роботи, Червонослобідська дитяча музична школа, Мошнівська дитяча музична школа, Черкаська районна дитяча бібліотека, Черкаська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Мрія», Черкаський районний фізкультурно-оздоровчий спортивний клуб «Славутич».

На початку роботи комісія заслухала звіт Черкаського районного організаційно-методичного центру народної творчості, де її керівник Валентина Полулях поінформувала щодо його діяльності.

Сьогодні комісія продовжила заслуховування звітів комунальних закладів

Методичний центр народної творчості надає методичну і практичну допомогу закладам культури району, колективам самодіяльної художньої творчості, любительським об’єднанням, вивчає і запроваджує передовий досвід культурно-освітньої роботи. Районним організаційно-методичним центром народної творчості підготовлено та проведено 34 заходи, з них 24 наймаштабніших районних культурно-мистецьких заходів, присвячених знаменним датам, які вже стали традиційними.

Окремо слід відзначити благодійну мистецьку акцію на підтримку бійців в зоні АТО "Єдина країна - разом до Перемоги!". В рамках акції працівники районного методичного центру разом з Білозірським центром культури і дозвілля організували та провели благодійний аукціон, зібрані кошти якого були направлені для воїнів, які перебувають в зоні АТО. 

Майже всі заходи, що проводяться в клубних закладах району, проходять через методичну та практичну допомогу методичного центру. Саме тут працівники Будинків культури отримують допомогу в створенні сценаріїв, в запису фонограм, відеоматеріалу тощо.  

Про роботу Черкаського районного організаційно-методичного центру бібліотечної та краєзнавчої роботи доповіла директор Валентина Канюка, яка зазначила, що основними функціями РОМЦ БКР є формування, збереження та використання єдиного фонду документів, який станом на 01.01.2016 налічує 226293 одиниці документно-інформаційних ресурсів на загальну суму 830319грн. РОМЦ БКР розкриває єдиний бібліотечний фонд за допомогою зведених каталогів та картотек, вивчає потреби користувачів району, надає інформацію 30 сільським, 1 селищній бібліотекам та районній дитячій бібліотеці про можливість використання єдиного бібліотечного фонду, веде єдиний облік та здійснює наукову бібліотечну обробку документів, організовує розподіл літератури між бібліотеками району, проводить планові та позапланові переобліки бібліотечних фондів району, а також контролює передплату періодичних видань для бібліотек району.  

Аналізуючи звіт комунального закладу, члени комісії задали ряд питань до Валентини Миколаївни, а саме: яким чином здійснюється формування книжкового фонду, який реальний штатний розпис, яка кількість жителів району користується закладом та інші. 

В свою чергу голова районної ради Олексій Собко акцентував увагу присутніх щодо підготовки та випуску книги про бійців АТО та волонтерів Черкаського району, а також щодо оптимізації відповідного закладу. Члени комісії прийшли до висновку, що питання оптимізації потребує до вивчення. 

Сьогодні комісія продовжила заслуховування звітів комунальних закладів

Директор Червонослобідської дитячої музичної школи Володимир Синяченко в свойому звіті зупинився на укоплектуванні Червонослобідської дитячої музичної школи, де на сьогодні працюють 34 викладачі, з них 2 за сумісництвом, навчається 350 учнів, з них 89 учнів-пільговиків: (76 учнів з багатодітних родин, 11 - під опікою, 2 – учасників АТО). На запитання комісії, щодо встановленої оплати Володимир Григорович ознайомив присутніх з умовами навчання на 2015-2016 навчальний рік :

Фортепіано, гітара, хореографія - 80 грн.  

Образотворче мистецтво - 60 грн. 

Баян, акордеон, сопілка, скрипка, духові інструменти - 60 грн. 

бандура - 50 грн. 

Сьогодні комісія продовжила заслуховування звітів комунальних закладів Сьогодні комісія продовжила заслуховування звітів комунальних закладів

По звітах Мошнівської дитячої музичної школи, Черкаської районної дитячої бібліотеки, Черкаської районної дитячо-юнацької спортивної школи «Мрія» та Черкаського районного фізкультурно-оздоровчого спортивного клубу «Славутич» запитань до керівників відповідних закладів не було, робота проводиться і має відповідні показники. 

Сьогодні комісія продовжила заслуховування звітів комунальних закладів Сьогодні комісія продовжила заслуховування звітів комунальних закладів

На завершення комісія дійшла до висновку, що інформації з вищезазначених звітів взяти до відома та вважати таким, що робота в районі з деяких питань функціонування комунальних закладів потребує до вивчення.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації