Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

В районі об’явили боротьбу з незаконним виловом риби

В районі об’явили боротьбу з незаконним виловом риби В районі об’явили боротьбу з незаконним виловом риби

У зв’язку з наближенням періоду весняно-літньої заборони на вилови риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах України, виникає необхідність державного нагляду за дотриманням законодавства з питань збереження, відтворення водних біоресурсів.

З цією метою сьогодні проведено спільну нараду за участю голови районної ради Олексія Собка, голови районної державної адміністрації Костянтина Омаргалієва, до якої залучили органи екологічного контролю, рибохорони, громадські екологічні організації, засоби масової інформації. Мета наради – зберегти відтворення водних ресурсів під час нересту риби, напрацювати спільні дії всіх зацікавлених структур для запобігання незаконному вилові риби в районі.

Учасниками наради запропоновано створити координаційний штаб до якого увійдуть по одному представнику від громадських організацій, поліції, екологічної, рибоохоронної інспекції та районної державної адміністрації. Також у визначених місцях на під’їздах та виїздах до водойм будуть об лаштовані блок пости та будуть проводитися рейди.  

Правоохоронці та екологи закликали присутніх довести відповідну інформацію до громади прибережних сіл, а саме: Червона Слобода, Леськи, Худяки, Сагунівка, Хрещатик та Свідівок, особливо рибалок, не залишатися байдужими до фактів порушення природоохоронного законодавства, дотримуватися правил рибальства та не допускати лову в період нересту.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації