Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Експрес-інформація. Відбулися звіти чотирьох комунальних закладів районної ради

Експрес-інформація. Відбулися звіти чотирьох комунальних закладів районної ради Експрес-інформація. Відбулися звіти чотирьох комунальних закладів районної ради

Сьогодні відповідно до затвердженого графіку проведення звітів фінансово-господарської діяльності підприємств, організацій, установ відбулися звіти чотирьох комунальних закладів районної ради, в заслуховуванні яких взяли участь голова районної ради Олексій Собко, заступник голови ради Сергій Степанюк, заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, працівники виконавчого апарату районної ради, члени комісії.

Перед початком голова районної ради привернув увагу присутніх, що відповідні заслуховування проводяться з метою відкритості та прозорості діяльності районної ради та її комунальних закладів, а також для розуміння депутатського корпусу діяльності відповідних установ, їхніх планів на поточний рік та вирішення проблемних питань. Всього передбачено заслухати звіти 18 підприємств.

Першою свій фінансово-господарський звіт представила головний лікар КЗ «Черкаський районний центр ПМСД» Ганна Пантюхіна, яка зазначила, що бюджет комунального закладу у 2015 році збільшено на 863,329 тис.грн, з них субвенцій сільських рад по загальному фонду - 298,5 тис.грн. Крім того по бюджету розвитку виділено - 119,0 тис.грн. Отримано медичної субвенції з державного бюджету – 273,8 тис.грн. Також головний лікар поінформувала присутніх, що первинну медичну допомогу населенню Черкаського району надає одна лікувальна установа та розповіла про штатну чисельність працюючих. 

В свою чергу члени комісії поцікавилися у Ганни Анатоліївни щодо спонсорської допомоги, про кількість об’єктів які потрібно перевести на альтернативні види палива, про вільні приміщення, кадрові питання та їх забезпеченість молодими фахівцями та найбільш проблемні на сьогодні питання.  

Експрес-інформація. Відбулися звіти чотирьох комунальних закладів районної ради Експрес-інформація. Відбулися звіти чотирьох комунальних закладів районної ради

Змістовним був звіт головного лікаря Черкаської центральної районної лікарні Миколи Гуськова. Доповідаючи перед членами комісії Микола Володимирович акцентував увагу на фінансову забезпеченість закладу, про придбання обладнання та предметів довгострокового користування, про оплату комунальних послуг та енергоносіїв, про надходження коштів від здачі в оренду приміщень, медичних оглядів, зубного протезування та інше.  

Члени комісії також цікавилися роботою кабінету ультра звукового обстеження та лікарняною касою, на що отримали змістовні відповіді від головного лікаря.  

Олексій Собко привітав багатодітних матерів району з днем - 8 березня Олексій Собко привітав багатодітних матерів району з днем - 8 березня

Не менш змістовними були звіти головного лікаря Черкаської районної лікарні с. Мошни Любові Іващук та начальника відділу освіти районної державної адміністрації Людмили Григорчук, які в свою чергу озвучили позитивні та проблемні питання у своїх галузях.

Підводячи підсумки голова районної ради зазначив, що по кожному звіту будуть зроблені відповідні рекомендації та доручення для покращення роботи комунальних закладів районної ради.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації