Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради провів апаратну нараду

Голова районної ради провів апаратну нараду Голова районної ради провів апаратну нараду

На сьогоднішній апаратній нараді за участю заступника голови ради, працівників виконавчого апарату, яку провів його голова Олексій Собко, одним із головних стояло обговорення питання щодо заслуховування звітів фінансово-господарської діяльності підприємств, організацій, установ, закладів комунальної власності районної ради за 2015 рік.

Начальник відділу комунальної власності Руслан Яковлев поінформував присутніх, що сьогодні з 14 години розпочинаються заслуховування звітів, затверджено графік відповідно до розпорядження голови ради від 15.02.2016 №6 «Про комісію для заслуховування звітів фінансово-господарської діяльності підприємств, організацій, установ, закладів комунальної власності Черкаської районної ради за 2015 рік».

Як зазначив Руслан Григорович, на сьогодні заплановано звіти КЗ «Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», центральна районна лікарня, районна лікарні с. Мошни, відділ освіти райдержадміністрації.  

В свою чергу голова районної ради наголосив на продовження роботи з підприємствами, які мають певну заборгованість за енергоносії та інше.  

Також обговорено ряд питань щодо використання приміщень районної ради та розміщення в них відповідних служб, а також роботи КП теплових мереж Черкаського району.  

По закінченню наради головою ради були дані відповідні доручення працівникам виконавчого апарату.  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації