Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На колегії заслухали підсумки роботи облдержадміністрації за перше півріччя

На колегії заслухали підсумки роботи облдержадміністрації за перше півріччя

1 серпня 2013 року в сесійній залі Будинку рад відбулось засідання колегії обласної державної адміністрації. У роботі колегії взяв участь заступник голови Черкаської районної ради Володимир Орел.

На порядок денний було внесено питання про підсумки роботи обласної державної адміністрації за І півріччя 2013 року, розгляду якого передувало оголошення кадрових призначень та змін, які відбулись останнім часом.

Відзначаючи загальну позитивну динаміку Черкащини у першому півріччі поточного року, очільник області наголосив, що основним вектором розвитку, як і раніше, залишається економіка. Підтвердженням тому є, зокрема, відновлення роботи заводу «Богдан» та нарощування потужностей автомобілебудування.

Звичайно, одну з найважливіших ролей відіграє сільськогосподарська галузь, де також вдалось досягти позитивних напрацювань. Так, валовий збір зернових культур у 2013 році очікується на рівні 3,5 млн. тонн, що на 200 тис. тонн більше, ніж минулого року. Нині вже зібрано 1,3 млн. тонн, що дозволяє Черкащині займати лідируючі позиції в країні. Системно розвивається й тваринництво; збільшилось виробництво молока тощо.

Крім того, як повідомив голова облдержадміністрації, на 15%, або 500 млн. грн. грн. порівняно з минулим роком зросли надходження до бюджетів усіх рівнів.

Що стосується соціальної сфери, – було відзначено системне впровадження соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича; розвиток дошкільної та позашкільної освіти; будівництво нових медичних закладів тощо.

Успішною новацією виявилась кампанія «Товар Черкащини», що формує попит на товари місцевих товаровиробників.

Загалом, підсумовуючи засідання колегії, керівник області серед іншого наголосив на необхідності пожвавлення роботи щодо будівництва об’єктів до 200-річного ювілею Тараса Шевченка; активізації підготовки до відзначення 60-річчя утворення області та 70-річчя визволення Черкащини від німецько-фашистських загарбників. Також райони та міста отримали завдання розробити пропозиції щодо імплементації Закону України «Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць». Крім того, Сергій Тулуб закликав усіх активно долучитися до підтримки дитячої творчості, тим більше, що Указом Президента 2013 рік в Україні визначено Роком дитячої творчості.

За результатами колегії з урахуванням внесених пропозицій було прийнято відповідне рішення.