Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбувся районний урочистий захід з нагоди Міжнародного жіночого дня «О, жінко, ти – мрія, ти – весна!»

Відбулися районні урочисті заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня «О, жінко, ти – мрія, ти – весна!» Відбулися районні урочисті заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня «О, жінко, ти – мрія, ти – весна!»

У цей світлий день прийміть найщиріші вітання з прекрасним весняним святом краси і любові - 8 Березня.

Добрі і ласкаві, мужні і ранимі, такі хоробрі і такі тендітні, ви – найдорожче, що є в житті чоловіків. Охоронниці домашнього вогнища, берегині роду людського, Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Ми свідомі того, що без вашої підтримки, розуміння, ініціативності та творчої думки неможливі добрі переміни в нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте наш край, примножуєте його успіхи і досягнення. Саме тому ми покладаємо великі сподівання на ваш значний внесок у створення благодатної атмосфери творення, в якій маємо всі працювати.

Відбулися районні урочисті заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня «О, жінко, ти – мрія, ти – весна!» Відбулися районні урочисті заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня «О, жінко, ти – мрія, ти – весна!»

Саме такими словами почалося привітання заступника голови районної ради Сергія Степанюка та голови районної державної адміністрації Костянтина Омаргалієва до учасників урочистого районного заходу, присвяченому Міжнародному жіночому Дню 8 Березня, яке відбулось 04 березня 2016 року в актовому залі районної ради.  

Також кращих працівниць керівництво району до Міжнародного жіночого Дня 8 Березня нагородило Почесними Грамотами Черкаської районної ради і Черкаської районної державної адміністрації.  

Учасники урочистого заходу переглянули змістовний концерт підготовлений аматорськими колективами району, під час якого не стихали оплески артистам.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації