Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Червонослобідські баскетболісти чемпіони району

Червонослобідські баскетболісти чемпіони району

Абсолютними чемпіонами та володарями золотих медалей стали гравці баскетбольної команди з Червоної Слободи. Такими стали підсумки фінальних ігор, що відбулися 28 лютого. Нагадаємо, що Чемпіонат району з баскетболу проходив в рамках Кубку голів районної ради та райдержадміністрації.

Перед фінальною стадією змагань проходили зональні ігри за участю 15 сільських команд. До фіналу чотирьох потрапили баскетболісти, які у своїх групах зайняли перші місця. А саме команди з Будуще, Червоної Слободи, Леськи та Худяків.

Всі ігри від початку до кінця проходили в напруженій та безкомпромісній боротьбі. Вболівальники вибухали після кожного влучного кидка своїх команд, та палко їх підтримували вигукуючи гасла.

В підсумку ІІІ місце посіли Будищанські спортсмени, нагороди за ІІ місце отримала команда Худяків, а абсолютними чемпіонами та володарями золотих медалей стали гравці з Червоної Слободи. 

Урочисту церемонію нагородження проводив начальник відділу у справах сім′ї, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Бовт. 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ