Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

«Сільські обрії» стають ближчими до вподобань своїх читачів

«Сільські обрії» стають ближчими до вподобань своїх читачів

Реєстрація власного веб-ресурсу, у перспективі – вихід у соціальні мережі, розширення кола передплатників, напрацьований план реформування – такі зміни відбулися протягом двох місяців у редакції газети «Сільські обрії».

- Сьогодні наша мета - донести до широкого кола читачів об’єктивну інформацію про події, що відбуваються у Черкаському районі, - каже головний редактор газети Наталія Усенко. – Ми хочемо бути ближчими до наших постійних читачів та познайомитися з новими. Для цього відкрили власну «гарячу лінію» веб-сайті. Якщо ви стали очевидцем подій і прагнете розповісти про це іншим – можна зателефонувати в редакцію, або надіслати повідомлення через сайт.

Трудовий колектив редакції газети вже визначився із способом реформування. Нещодавно відбулася зустріч голови районної ради Олексія Собка з трудовим колективом газети, під час якої обговорено питання реформування засобу масової інформації. У січні по програмі розвитку громадсько-політичної газети «Сільські обрії» депутати районної ради забезпечили її фінансування на перше півріччя поточного року.

Віднедавна розпочав роботу інтернет-сайт громадсько-політичної газети «Сільські обрії» http://silobr.info/ . 

З веб-сайтом "Сільських обрій" можна ознайомитися тут


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ