Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Спортсмени районної ДЮСШ «Мрія» призери Чемпіонату України зі спортивного орієнтування

Спортсмени районної ДЮСШ «Мрія» призери Чемпіонату України зі спортивного орієнтування

18 – 22 лютого 2016 року в м. Кролевець Сумської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування. Загалом у змаганнях прийняли участь 11 областей України та м. Київ.

Черкаську область на цих змагання представляли спортсмени Черкаської районної ДЮСШ «Мрія». У віковій групі Ж-12 Хворостян Анастасії не було рівних на спринтерських та середніх дистанціях, на довгій дистанції Анастасія посіла друге місце. Пащина Катерина нагороджена бронзовою медаллю у віковій групі Ж-14 на спринтерській дистанції. Теж саме місце на спринтерській дистанції серед юнаків 16-ти років посів Петрович Вадим. 

Виступ члена юнацької збірної команди України Папуші Катерини говорить про те, що спортсменка на правильному шляху підготовки до Чемпіонату Європи. Катерина посіла відповідно друге місце на середній та довгій дистанціях, та впевнено виграла спринтерську дистанцію.

Слід відмітити непоганий виступ Царенка Володимира ( 4 місце – середня дистанція у віковій групі Ч-16) та Пащини Романа ( 5 місце на середній дистанції у віковій групі Ч-12).  

Дякуємо тренеру Дмитру Козачинському за хорошу підготовку спортсменів, та бажаємо підкорення нових вершин!

 


За матеріалами ДЮСШ "Мрія"