Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проведено сесію районної ради

Проведено сесію районної ради Проведено сесію районної ради

19 лютого 2016 року в залі засідань районної ради відбулося пленарне засідання четвертої сесії Черкаської районної ради VIІ скликання, яке провів голова ради Олексій Собко.

У роботі сесії взяли участь заступник голови ради Сергій Степанюк, заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради Петро Коренюк, керівники правоохоронних органів, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

Проведено сесію районної ради Проведено сесію районної ради

Для інформування присутніх по пільговому перевезенню та про прийняття Верховною радою України відповідного рішення доповів начальник управління праці та соціального захисту населення Сергій Чубань. 

Перед депутатами виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот, яка поінформувала про звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік. 

Окрім цього, за рахунок розподілу вільного залишку бюджетних коштів загального фонду внесли зміни до районного бюджету на 2016 рік.

Депутати затвердили ряд районних програм: про Програму забезпечення правопорядку в Черкаському районі на 2016-2020 роки, про Програму організаційного забезпечення діяльності Черкаського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Черкаській області зі здійснення контролю за особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, які проживають на території Черкаського району на 2016-2018 роки, про Програму роботи з обдарованою молоддю у Черкаському районі на 2016-2020 роки, та заслухали про хід виконання «Районної комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, соціального захисту членів їх сімей та вшанування памяті загиблих учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки», про хід виконання районної програми зайнятості населення на 2013-2017 роки.

Розглядаючи проект рішення із затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка подавалася на розгляд сесії, депутати не затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ПрАТ «Науково-виробниче обєднання по племінній справі і прогресивних технологій в тваринництві «Прогрес» (за межами населеного пункту) Геронимівської сільської ради.  

Також було розглянуто ряд питань, що стосуються майна районної комунальної власності.  

Окрім того, народні обранці одноголосно схвалили звернення депутатів районної ради фракції «Радикальної партії Олега Ляшка» до народних депутатів України.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації