Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Президія районної ради розглянула питання порядку денного пленарного засідання

Президія районної ради розглянула питання порядку денного пленарного засідання Президія районної ради розглянула питання порядку денного пленарного засідання

19 лютого 2016 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Олексій Собко. В ході засідання були розглянуті питання, що пропонуються внести на розгляд четвертої сесії районної ради.

В зв’язку з тим, що питання про звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік та про внесення змін до рішення районної ради від 15.01.2016 №3-2/VII «Про районний бюджет на 2016 рік» обговорювалися постійній комісії з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення членами президії запропоновано внести зміни та доповнення, які попередньо розглянуті, та внести на розгляд сесії районної ради.

Президія районної ради розглянула питання порядку денного пленарного засідання Президія районної ради розглянула питання порядку денного пленарного засідання

Депутати заслухали питання про інформування населення району про результати діяльності Черкаської місцевої прокуратури. 

Про Програму організаційного забезпечення діяльності Черкаського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Черкаській області зі здійснення контролю за особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, які проживають на території Черкаського району на 2016-2018 роки доповіла начальник відділу Черкаського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України в Черкаській області Світлана Пономаренко, яка коротко ознайомила присутніх про мету програми та організаційне її забезпечення в районі. 

Одним із питань, яке розглянули члени президії, стало хід виконання «Районної програми зайнятості населення на 2013-2017 роки» у 2015 році та про внесення змін та доповнень до районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки. Начальник управління праці та соціального захисту населення Сергій Чубань доповів, що до програми внесено всі пропозиції депутатів та бюджетної комісії. 

Члени президії розглянули блок питань управління майном районної комунальної власності, про які поінформував начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев.  

Всі розглянуті питання одержали депутатську підтримку та запропоновані на розгляд четвертої сесії районної ради.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації