Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійні комісії районної ради провели свої засідання

Постійні комісії районної ради провели свої засідання Постійні комісії районної ради провели свої засідання

18 лютого відбулися засідання постійних комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів та з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення, в яких взяв участь голова районної ради Олексій Собко.

Зокрема, під головуванням голови постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів Анатолія Маринчака розглянуто питання: про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ПрАТ «Науково-виробниче об’єднання по племінній справі і прогресивних технологіях в тваринництві «Прогрес», про отримання спеціального дозволу ТОВ «Пономар» на користування надрами з метою геологічного вивчення.

З відповідною інформацією членів комісії поінформували представник Держгеокадастру та ПрАТ «Науково-виробниче об’єднання по племінній справі і прогресивних технологіях в тваринництві «Прогрес» які зазначили, що на відповідній ділянці площею 7,8893 га планується розміщення кінноспортивної школи, комплексу для відпочинку та будівництва житлових будинків та приміщень для утримання спортивних коней ПрАТ «Науково-виробниче об’єднання по племінній справі і прогресивних технологіях в тваринництві «Прогрес»», розташованої в адмінмежах Геронимівської сільської ради за межами населеного пункту.   

Після вивчення технічної документації з нормативно-грошової оцінки та її обговорення члени постійної комісії не рекомендують вносити дане питання на розгляд сесії.  

По другому питанню поінформував присутніх голова комісії Анатолій Маринчак який зазначив, що до Черкаської районної ради з клопотанням звернулося ТОВ «Пономар» для отримання спеціального дозволу на користування надрами не пов’язане з видобуванням корисних копалин, що розташовані на територіях Софіївської та Яснозірської сільських рад. Членами комісії дане питання схвалене та рекомендовано внести на розгляд сесії.

Постійні комісії районної ради провели свої засідання Постійні комісії районної ради провели свої засідання

Також цього дня провела своє засідання постійна комісія з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення, на якій розглянуто питання: звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік, про внесення змін до рішення районної ради від 15.01.2015 №3-2/VII «Про районний бюджет на 2016 рік», про хід виконання районної програми зайнятості населення на 2013-2017 роки, про хід виконання «Районної комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, соціального захисту членів їх сімей та вшанування пам’яті загиблих учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки», про внесення змін та доповнень до районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки та інші. 

По першому питанню з відповідною інформацією виступила начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот яка зазначила, що за 2015 рік до загального та спеціального фондів (враховуючи трансферти) районного бюджету надійшло 321206,9 тис.грн. доходів, що на 70800,3 тис.грн., або на 28,3 відс. більше за відповідний показник попереднього року.

Власних та закріплених доходів до районного бюджету надійшло в сумі 52278,0 тис.грн., з них до загального фонду – 46901,4 тис.грн., що становить 104,1 відс. до річного плану, спеціального - 5376,6 тис.грн., або 172,2 відс. до плану. У порівнянні з минулим роком надходження збільшилися на 15977,4 тис.грн., або на 44,0 відс. (у співставних умовах – 22,1 відс.)  

Районною радою в 2015 році надавалися пільги зі сплати орендної плати за користування майном районної комунальної власності. Втрати доходів районного бюджету від надання пільг становили 647,8 тис. грн., з них Господарське управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради – 82,0 тис. грн., КП теплових мереж Черкаського району – 563,8 тис.грн. та Черкаська центральна районна лікарня – 2,0 тис. грн.  

В ході роботи члени постійної комісії розглянули хід виконання програм: «Районної комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, соціального захисту членів їх сімей та вшанування пам’яті загиблих учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки» та про внесення змін та доповнень до районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки про які поінформував начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Чубань.

Також були розглянуті ряд інших питань порядку денного. Всі питання які були внесенні на розгляд постійної комісії рекомендовані для розгляду на сесії районної ради.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації