Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Кошторис витрат Білозірської сільської академії футболу для дітей та юнацтва обговорили на нараді

Кошторис витрат Білозірської сільської академії футболу для дітей та юнацтва обговорили на нараді

На сьогоднішній нараді за участю голови районної ради Олексія Собка, голови районної державної адміністрації Костянтина Омаргалієва, віце-президента Федерації футболу України, депутата обласної ради Володимира Лашкула, сільського голови Білозір’я Володимира Міцука та голови Білозірської сільської академії футболу Сергія Лашкула обговорено кошторис витрат білозірської сільської академії футболу для дітей та юнацтва.

Учасники зустрічі обговорили основні моменти добудови та утримання спортивної академії, яку за словами Володимира Григоровича з першого вересня планують передати в комунальну власність району. Як відомо, будівництво навчально-оздоровчого комплексу Білозірської сільської академії футболу для дітей та юнацтва розпочалося у червні 2014 року і повинно завершитися вже влітку цього року.

Завдяки потужним інвесторам ми матимемо змогу виховувати у районі власних талановитих футболістів, які будуть в подальшому прославляти наш Черкаський край. На сьогоднішній день будівництво навчально-оздоровчого комплексу Білозірської сільської академії футболу перебуває на стадії завершення і вже зараз можна спрогнозувати значний потенціал майбутнього закладу.  

Як зазначив, віце-президент Федерації футболу України Володимир Лашкул - Академія повинна стати сучасним навчально-оздоровчим центром, яким пишатиметься не лише район та область, але і вся Україна.  

Також в планах Білозірської сільської академії футболу участь у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів (U -17, U -16, U -15, U -14), а також в чемпіонаті та першості Черкаської області з футболу серед юнацьких та дитячих команд (1999-2000, 2001-2002, 2003-2004 р.н.).  

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ