Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Постійна комісія з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики провела своє засідання

Постійна комісія з питань розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики провела своє засідання Постійна комісія з питань розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики провела своє засідання

18 лютого 2016 року депутати районної ради провели засідання постійної комісії з питань розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики, яку провів голова комісії Петро Коренюк. Участь в обговоренні питань порядку денного постійної комісії взяв голова районної ради Олексій Собко.

Під час засідання присутні розглянули ряд питань: про тимчасову контрольну комісію Черкаської районної ради щодо вивчення стану утримання доріг у Черкаському районі, про передачу майна районної комунальної власності, про надання дозволу на списання майна районної комунальної власності, про затвердження у новій редакції уточненого переліку суб’єктів (об’єктів) районної комунальної власності та уповноважених органів.

Про передачу майна районної комунальної власності доповів начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Бардінова.  

Всі питання які були внесені на розгляд постійної комісії районної ради були розглянуті та рекомендовані до розгляду на сесії. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації