Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Чемпіоном зимового Кубку федерації з міні-футболу стала команда «Колос» Геронимівка

Чемпіоном зимового Кубку федерації з міні-футболу стала команда «Колос» Геронимівка Чемпіоном зимового Кубку федерації з міні-футболу стала команда «Колос» Геронимівка

На вихідних відбувся заключний тур зимового Кубку федерації району. Так у суботу ігровий день розпочинався матчем між командами «Червоної Слободи» та «Мощни». У цій грі перемогу одержали червонослобідські футболісти з рахунком 3:2.

У наступному матчі «Сагунівка» одержала перемогу над «Байбузи» - 10:2. У третьому протистоянні дня «Свідівок» нав’язав серйозну боротьбу «Будище» та все ж таки перемогли будищанці з рахунком 5:2. Надзвичайно багатим на забиті голи вийшов поєдинок між «Темп» Руська Поляна та «Колос» Геронимівка на двох команди забили 9 голів, а перемогу отримала команда Руської Поляни.

Чемпіоном зимового Кубку федерації з міні-футболу стала команда «Колос» Геронимівка Чемпіоном зимового Кубку федерації з міні-футболу стала команда «Колос» Геронимівка

Підводячи підсумки турніру переможцем та Чемпіоном зимового Кубку федерації стала команда «Колос» Геронимівка, на другому місці команда «Зоря» Білозір’я, на третьому команда «Темп» Руська Поляна.

На вручення нагород турніру завітали голова районної ради Олексій Собко, голова районної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв, начальник відділу в справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Сергій Бовт. Всім призерам турніру керівники району вручили почесні грамоти, медалі та переможцю перехідний Кубок федерації району.

Також організаторами турніру визначено переможців в номінаціях “Кращий тренер» ним став Микола Деркач команда «Колос» Геронимівка, а в номінації «Кращий гравець» ігрок команди Артем Мотруніч. 

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації