Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Зірки Клубу змішаних єдиноборств завітали в Мошни у рамках фізкультурно-оздоровчого заходу "Справжні Чемпіони"

Зірки Клубу змішаних єдиноборств завітали в Мошни у рамках фізкультурно-оздоровчого заходу

В суботу 13 лютого Мошни вітали справжній парад чемпіонів! В рамках фізкультурно-оздоровчого заходу "Справжні Чемпіони", організованого за сприяння сільського голови Богдана Шкарбути, ПРАТ "Фрау Марта" та КУ ЧОР "ЧОЦФЗН "Спорт для всіх" до села Мошни завітали зірки Клубу змішаних єдиноборств GRIZZLY - чемпіон Світу з бойового самбо, голова федерації бойового самбо в Черкаській області В'ячеслав Василенко та чемпіон Світу зі змішаних єдиноборств ММА Дональд Нджатах Нья.

Метою візиту Чемпіонів стала пропаганда здорового способу життя серед широких верств населення та залучення громадян до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

Зірки Клубу змішаних єдиноборств завітали в Мошни у рамках фізкультурно-оздоровчого заходу

Підтримати ініціативу «Справжніх Чемпіонів» з популяризації занять фізичною культурою і спортом приїхали начальник управління в справах сім'ї, молоді та спорту Черкаської ОДА Максим Зеленський, голова Черкаської районної ради Олексій Собко, голова Черкаської районної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв, начальник відділу в справах сім'ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Сергій Бовт.

В рамках заходу відбулися показові виступи вихованців клубу Айкідо Айкікай та поєдинки за участі бійців Клубу змішаних єдиноборств GRIZZLY. 

 


За матеріалами сайту Мошнівської сільської ради