Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Вивчення проблем соціальної сфери району один із пріоритетів керівництва районної ради

Вивчення проблем соціальної сфери району один із пріоритетів керівництва районної ради Вивчення проблем соціальної сфери району один із пріоритетів керівництва районної ради

Сьогодні в ході робочої поїздки керівництво районної ради ознайомилось з функціонуванням закладів соціальної сфери села Червона Слобода, де відвідали Черкаську районну дитячу бібліотеку, дитячу художню школу, районний будинок дитячої та юнацької творчості, Червонослобідську дитячу музичну школу.

Як зазначив, голова районної ради Олексій Собко, що метою таких поїздок є вивчення та стан соціальної сфери, розв’язання проблемних питань які накопичилися в територіальних громадах, а також надання їм посильної допомоги та подальшої співпраці.

Вивчення проблем соціальної сфери району один із пріоритетів керівництва районної ради Вивчення проблем соціальної сфери району один із пріоритетів керівництва районної ради

В цілому стан закладів соціальної сфери справив не погане враження. Якщо Черкаська районна дитяча бібліотека має пристойний вигляд приміщень, гарно облаштовані кімнати, стенди, два комп’ютери – це все, як зазначила директор Ірина Тимошенко за рахунок грантів в яких постійно беруть участь, то дитяча художня школа має протилежний вигляд – тісні невеличкі кімнати, які вкрай потребують ремонту. Це при тому, що дитячу художню школу відвідують 60 діток різного віку.

Вивчення проблем соціальної сфери району один із пріоритетів керівництва районної ради

Також керівники району відвідали районний будинок дитячої та юнацької творчості, Червонослобідську дитячу музичну школу, поспілкувалися із керівниками цих установ, подивилися на стан приміщень в яких займаються діти, обговорили ряд проблемних питань. В свою чергу Олексій Петрович поцікавився кількістю діток, що займаються в музичній школі, як зазначив директор Володимир Синяченко на сьогоднішній день разом із філіалами інших сіл 350 учнів.

Підсумовуючи результати огляду закладів соціальної сфери села Червона Слобода, головою ради Олексієм Собко було наголошено на тому, що низка проблем в установах села, яка була акцентована, потребує значних фінансових ресурсів, але зосередившись на конкретній проблемі спільними зусиллями районної влади, сільської ради, громади села можна поступово їх вирішити.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації