Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На засіданні Медичної ради підвели підсумки роботи Черкаської ЦРЛ за 2015 рік

На засіданні Медичної ради підвели підсумки роботи Черкаської ЦРЛ за 2015 рік На засіданні Медичної ради підвели підсумки роботи Черкаської ЦРЛ за 2015 рік

На сьогоднішньому засіданні Медичної ради підвели підсумки роботи Черкаської центральної районної лікарні за 2015 рік в роботі якої взяли участь голова районної ради Олексій Собко, заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк, трудовий колектив.

В своїй промові головний лікар, депутат районної ради Микола Гуськов зазначив, що мета і завдання, які стояли перед галуззю в 2015 році були спрямовані на збереження і зміцнення здоров’я, забезпечення населення доступною і якісною медичною допомогою згідно з реальними потребами. Проводиться певна робота по модернізації закладів охорони здоров’я району.

На засіданні Медичної ради підвели підсумки роботи Черкаської ЦРЛ за 2015 рік На засіданні Медичної ради підвели підсумки роботи Черкаської ЦРЛ за 2015 рік

Упродовж року Черкаською центральною районною лікарнею придбано обладнання: сканер ультразвуковий діагностичний, портативний рентгенівський апарат, апарат активної назальної терапії, експрес аналізатор аналізу мочі, автоматичний гематологічний аналізатор. Крім того субвенції сільських рад виділялись на поточні ремонти та закупівлю медикаментів та вакцини.

Підводячи підсумки Микола Володимирович відзначив, що 21 травня 2015 року експертною групою Департаменту охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації Черкаська центральна районна лікарня була акредитована на першу акредитаційну категорію.

Крім того в районній лікарні облаштована палата раннього пробудження пацієнтів після операційних втручань на базі відділення інтенсивної терапії. 

На даний час готуються проекти районних програм: «Програма розвитку паліативної допомоги на 2016-2020 роки», «Програма розвитку закладів охорони здоров’я на 2016-2018 роки». 

В свою чергу голова районної ради подякував колективу за роботу, дійсно є що показати і розказати та запевнив що депутатський корпус буде всіляко співпрацювати та з розумінням відноситися до проблем медичної галузі. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації