Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Нарада з керівниками сільгосппідприємств району та сільськими головами

Нарада з керівниками сільгосппідприємств району та сільськими головами Нарада з керівниками сільгосппідприємств району та сільськими головами

Про можливості наповнення сільських бюджетів сьогодні обговорювали на нараді за участю голови районної ради Олексія Собка, заступника голови районної державної адміністрації Петра Коренюка, сільських голів та керівників сільськогосподарських підприємств району.

Як зазначив у своєму виступі начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Петро Данилішин, така можливість є від здачі в оренду водних ресурсів, проведення інвентаризації господарських дворів. Із 28 водних об’єктів, які обліковуються в районі, 11 перебувають в оренді. В 2015 році площа земель, переданих в оренду складала 29,6 тис.га, вартість орендованих земель – 869003,41 тис.грн. Середній розмір паю по району – 1,5 га (довідково: найменший середній розмір паю в с. Хутори – 0,65 га, найбільший в с. Свидівок – 3,71 га).

Нарада з керівниками сільгосппідприємств району та сільськими головами

Кількість орендодавців землі складає 19,7 тис.чоловік. В 2015 році орендували земельні паї 43 сільськогосподарських підприємства району.

Станом на 01.01.2016 року фактично виплачено за оренду земельних часток (паїв) 39,8 млн.грн., що становить 96,5 відсотків до нарахованої орендної плати.

Також Петро Іванович доповів присутнім про роботу агропромислового комплексу району у 2016 році, про підготовку проведення весняно-польових робіт та про виділення земель учасникам антитерористичної операції в районі.  

Учасники наради заслухали інформацію представника ПАТ «Черкасигаз» та заступника керівника місцевої прокуратури щодо підготовки матеріалів на запити. 

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації