Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

27 січня 2016 року відбулося засідання президії районної ради

27 січня 2016 року відбулося засідання президії районної ради 27 січня 2016 року відбулося засідання президії районної ради

27 січня 2016 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Олексій Собко. В ході засідання були розглянуті питання: про обговорення створення тимчасової контрольної комісії районної ради щодо вивчення питань ефективності використання земельних ділянок у районі, про обговорення створення тимчасової комісії районної ради по розгляду питань щодо обслуговування та ремонту доріг в Черкаському районі, про впровадження процедури поіменного голосування на сесіях районної ради, про пропозиції щодо реалізації комунального майна, про пропозиції щодо складу комісії районної ради по заслуховуванню звітів фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств районної ради, про звернення Української асоціації районних та обласних рад та депутатів фракції «Радикальна Партія Олега Ляшка».

На початку обговорення першого питання голова районної ради Олексій Собко зазначив, що з метою ефективного та прозорого використання земельних ділянок та наповнення сільських бюджетів є пропозиція окремих депутатів створити тимчасову контрольну комісії районної ради.

Після тривалих дискусій та у зв’язку з тим що при райдержадміністрації уже створена робоча група з перевірки додержання вимог законодавства у сфері регулювання земельних відносин, використання та охорони земель, членами президії районної ради внесено пропозицію ввести до складу створеної робочої групи при РДА депутатів районної ради, щоб спільно вирішувати земельні питання.

27 січня 2016 року відбулося засідання президії районної ради

По питанню створення тимчасової комісії районної ради по розгляду питань щодо обслуговування та ремонту доріг в Черкаському районі, голова районної ради нагадав присутнім, що на попередній сесії було багато нарікань до служби автомобільних доріг, тому і виникло питання створення такої комісії. Після обговорення питання депутати вирішили створити відповідну комісію, яка буде складатися по одному представнику від кожної політичної сили, представленої в районній раді та представників громадськості.

Члени президії обговорили питання щодо впровадження процедури поіменного голосування на сесіях, розглянули звернення Української асоціації районних та обласних рад та депутатів фракції «Радикальна Партія Олега Ляшка».

Всі розглянуті питання одержали депутатську підтримку та деякі запропоновані на розгляд чергової сесії районної ради.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ