Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Актуальні питання сьогодення обговорили на кущовій нараді у Леськах

Актуальні питання сьогодення обговорили на кущовій нараді у Леськах Актуальні питання сьогодення обговорили на кущовій нараді у Леськах

26 січня в рамках робочої поїздки до села Леськи відбулась кущова нарада за участю голови районної ради Олексія Собка, голови районної державної адміністрації Костянтина Омаргалієва, заступників голів районної ради та райдержадміністрації, сільських голів сіл Вергуни, Думанці, Леськи, Сагунівка, Худяки, Червона Слобода та Чорнявка, в ході якої розглянуто питання: про стан утримання доріг, харчування дітей в дошкільних навчальних закладах, утримання закладів соціальної сфери, утримання пожежної команди, виділення земельних ділянок для учасників АТО та інші.

Голова районної ради, розпочинаючи нараду наголосив, що сьогоднішні питання, які винесені на нараду, тісно переплітаються з проведенням в країні реформи децентралізації влади та добровільного об’єднання територіальних громад. Такі зустрічі будуть мати постійний характер, на яких можна буде обмінюватися думками та обговорювати різні питання сьогодення.

Ключова увага наради була приділена питанням роботи комунальних служб, які забезпечують життєдіяльність територіальних громад. Кожен із сільських голів поінформував про стан справ та запроваджені заходи по ліквідації наслідків стихії в населених пунктах. А також обговорено питання потепління та можливих підтоплень населених пунктів району в зв’язку із кількістю опадів.

Актуальні питання сьогодення обговорили на кущовій нараді у Леськах Актуальні питання сьогодення обговорили на кущовій нараді у Леськах

Також керівництво району привернуло увагу сільських голів до покращення харчування дітей в дошкільних навчальних закладах, особливо в селах Чорнявка, Думанці та Сагунівка та вишукати можливість перегляду вартості утримання 1 учня на рік в Думанецькій загальноосвітній школі.

Не минулося і без теми об’єднання територіальних громад району. Кожен із присутніх мав можливість висловити свою думку та своє бачення. Різні були погляди учасників наради, але в цілому всі розуміють, що сьогодні настає той час коли потрібно вже визначатися, що в подальшому спостережливе відношення тільки поглиблює проблеми громад.  

В свою чергу голова районної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв зазначив, що тільки спільними зусиллями ми зможемо вирішити проблемні питання, які стоять перед нами та висловив сподівання, що кожен із присутніх сільських голів винесе той позитивний діалог, який в подальшому дасть зелене світло щодо об’єднання територіальних громад в районі. 

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ