Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Припинено виробництво фальсифікованого алкоголю у черкаському гаражному кооперативі

Припинено виробництво фальсифікованого алкоголю у черкаському гаражному кооперативі

В Черкасах співробітники податкової міліції ліквідували підпільний цех з незаконного виробництва фальсифікованих алкогольних напоїв. Про це поінформував перший заступник начальника Головного управління ДФС у Черкаській області Микола Степанченко.  

Він розповів, що в рамках спецоперації «Акциз-2016» було встановлено, що в приміщеннях трьох гаражів на території черкаського автокооперативу двоє громадян здійснювали незаконне виготовлення, зберігання та збут фальсифікованих алкогольних напоїв.

В рамках досудового розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 204 КК України на підставі ухвал суду проведено обшуки гаражних приміщень та двох автомобілів, що використовувались фігурантами провадження для транспортування підпільно виготовленої продукції.  

В ході слідчих дій було виявлено 88 десятилітрових упаковок «bag-in-box» з підробленою горілкою «Пшенична», 75 літрів спиртовмісної суміші у пластиковій тарі, майже 3 тисячі пляшок готових лікеро-горілчаних виробів в асортименті, частина з яких обклеєна марками акцизного податку з ознаками підробки, а також обладнання для виготовлення фальсифікату.  

В результаті проведених заходів з незаконного обігу вилучено 235,5 дал алкогольних напоїв та автомобіль. Вилучені ТМЦ попередньо оцінено у 485,5 тисяч гривень. 

Досудове розслідування кримінального правопорушення триває. 

 


За матеріалами ДПІ у Черкаському районі ГУ ДФС у Черкаській області