Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Олексій Собко провів виробничу нараду із комунальними підприємствами районної ради

Олексій Собко провів виробничу нараду із комунальними підприємствами районної ради Олексій Собко провів виробничу нараду із комунальними підприємствами районної ради

Сьогодні за участю голови районної ради Олексія Собка, заступника голови ради Сергія Степанюка, працівників виконавчого апарату районної ради та керівників і бухгалтерів комунальних підприємств районної ради відбулася виробнича нарада, в ході якої заслухано роботу комунальних підприємств та їх діяльність у 2016 році.

На сьогоднішній день у підпорядкуванні районної ради знаходяться 4 підприємства, а саме – СКП «Райліс», КП теплових мереж Черкаського району, КПВАПП «Архбюро» та Господарське управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради.

Мета такої зустрічі, як зазначив Олексій Петрович – вивчення проблематики в цілому та ознайомлення із ситуацією що склалася в цей період на даних підприємствах. А також наголосив, що в подальшому такі зустрічі будуть носити постійний характер та звітування керівників підприємств.

Олексій Собко провів виробничу нараду із комунальними підприємствами районної ради Олексій Собко провів виробничу нараду із комунальними підприємствами районної ради

В ході наради присутні заслухали керівника СКП «Райліс» Станіслава Шведа, який поінформував присутніх про роботу та фінансовий стан підприємства. На сьогодні працюючих на підприємстві – 43 особи. Здійснюємо виплату боргів, податків.

В свою чергу заступник голови Сергій Степанюк зазначив, для покращення роботи та фінансового стану для початку, потрібно переглянути рівень заробітної плати та штатну чисельність працюючих. 

Керівник КП теплових мереж Черкаського району Володимир Лищенко, коротко поінформував присутніх про стан підприємства на сьогоднішній день. Здано в оренду 9 котелень підприємству «Укртепло-Черкаси». Стан котелень по району на 70% зношений. Підприємство має певну заборгованість, яка склалася із-за боргів бюджетних установ, різниці у тарифах для населення, а також борги минулих періодів. 

Також заслухано інформацію комунальних підприємств КПВАПП «Архбюро» та Господарського управління експлуатації приміщень Черкаської районної ради. 

По закінченню наради головою районної ради дані відповідні доручення керівникам комунальних підприємств. 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ