Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Черкаських доброчинців запрошують до участі у конкурсі «Благодійна Україна»

Черкаських доброчинців запрошують до участі у конкурсі «Благодійна Україна»

Доброчинців та волонтерів Черкащини запрошують взяти участь у Національному конкурсі «Благодійна Україна» – єдиному діючому всеукраїнському конкурсі, мета якого – пошук і відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив. Подати заявку можна до 15 лютого. Результати ж конкурсу будуть підведені за місяць після закінчення прийому заявок у Києві. 

Конкурс проходить уже вчетверте. Він є знаковою подією у благодійному житті нашої країни. За три роки проведення конкурсу на адресу його Оргкомітету надійшло близько 800 заявок від компаній, організацій, установ та фізичних осіб. Кращі з кращих українські доброчинці отримують унікальну нагороду – бурштинового «Янгола добра».

Переможців визначатимуть у десяти основних і чотирьох спеціальних номінаціях, а також у трьох номінаціях для волонтерів під патронатом Міністерства соціальної політики України, що цього року виступає співорганізатором конкурсу. Цього року за ініціативи Мінсоцполітики запровадили номінації для відзначення волонтерів. Також ініціювали впровадження спеціальних відзнак для благодійників, які найбільш ефективно працюють у визначених сферах: культура, освіта, медицина, соціальний захист, допомога захисникам України.  

Відзначимо, що значення конкурсу «Благодійна Україна» для суспільства визнали експерти, які три роки поспіль називають його найбільш ефективною і корисною подією для розвитку та промоції благодійності (експертне опитування «Стан розвитку благодійності в Україні» входить у «Зелену книгу української благодійності»).  

Докладнішу інформацію про конкурс можна дізнатися тут (http://blagoukraine.org/ukr/about.html). 


За матеріалами прес-служби ОДА