Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

16-17 липня 2013 року відбувся розгляд питань позачергової двадцять п’ятої сесії Черкаської районної ради

16-17 липня 2013 року відбувся розгляд питань позачергової двадцять п’ятої сесії Черкаської районної ради 16-17 липня 2013 року відбувся розгляд питань позачергової двадцять п’ятої сесії Черкаської районної ради

16-17 липня 2013 року депутати районної ради – члени постійних комісій працювали над питаннями порядку денного, які запропоновані на розгляд позачергової двадцять п’ятої сесії районної ради. Свої засідання провели комісії: з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування, з питань економічного розвитку села, комунальної власності та державної регуляторної політики.

Варто зазначити, що особливу увагу в ході роботи депутати приділили питанням управління майном комунальної власності. А саме широкому обговоренню постали питання про продовження контракту з директором КПТМ Черкаського району, про погашення заборгованості бюджетними установами, організаціями за комунальні послуги перед ГУЕП Черкаської районної ради та розглянуто звернення Ірдинського селищного голови з приводу ситуації, яка склалась навколо дочірнього підприємства «Черкаситорф» державного підприємства «Київторф».

Серед основних питань, що обговорювались на засіданні постійної комісії з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування, депутати розглянули районний план роботи районної ради на ІІ півріччя 2013 року і виконання попередніх рішень районної ради, які, відповідно, були включені до порядку денного засідань профільних комісій. Після обговорення питання члени комісій мали змогу висловити свої зауваження та пропозиції, доповнивши план роботи районної ради на ІІ півріччя 2013 року окремими розділами.

Загалом питання були підтримані депутатами та рекомендовані до розгляду на сесії районної ради, що відбудеться 19 липня 2013 року.

Відділ інформаційного забезпечення та
взаємодії із засобами масової інформації
виконавчого апарату районної ради