Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

На Черкащині активно продовжуються роботи зі збирання снігу

На Черкащині активно продовжуються роботи зі збирання снігу

Для розчищення доріг, вулиць, тротуарів та прибудинкових територій в населених пунктах області від снігу та ліквідації наслідків негоди задіяно 192 одиниці комунальної прибиральної техніки.Про це під час вчорашньої координаційної наради розповів заступник начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Андрій Липкань. 

Також місцеві органи влади уклали договори для залучення ще 351 одиниці додаткової спеціалізованої техніки у сторонніх організацій.

Всього задіяно 38 автогрейдерів, 25 екскаваторів, 31 навантажувач, 101 трактор з відвалом, 76 піскорозкидачів, 8 солерозподілювачів, 5 роторних снігоочисників та 11 бульдозерів. Також комунальні підприємства області заготовили 32,1 тис. тонн піщано-соляної суміші, з яких станом на 18 січня залишилося 22 тис. тонн. Запас шанцевого інструменту, а це лопати, ломи, багри, становить 9,3 тис. одиниць. 

На підприємствах життєзабезпечення Черкащини цілодобово працюють аварійні бригади, а в районах облаштували 160 пунктів обігріву. 

Про це повідомляє сайт ОДА. 

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ