Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

У Мошнах вшанували пам’ять загиблого героя

У Мошнах вшанували пам’ять загиблого героя

28-річний Максим Пресняков загинув 18 січня у боях за Донецький аеропорт. У полеглого залишилися мати, батько та молодший брат. 

В річницю трагедії, земляки полеглого героя вшанували його пам’ять у рідному селі Мошни.

До заходу долучилося керівництво району, рідні, друзі, бойові побратими Максима і сотні вдячних односельчан. Всі згадували про Максима, як про добру, справедливу і високоморальну людину, здатну у будь-який момент прийти на допомогу. 

Капітан Максим Пресняков з позивним «Артист» заслужив вдячність, шану і пам’ять громадян країни, яку він захищав. Його усмішка дійсно дарувала радість, надію, сонце. Він хотів перемоги, він любив Україну, він любив свій народ, він справжній герой. Мати такого сина – честь. Мати такого брата – честь. Мати поряд такого побратима – честь, - зазначив у своїй промові голова районної ради Олексій Собко.

Тож нехай назавжди залишиться в наших серцях світла памʼять про нашого героя-земляка, командира розвідувальної роти 93-ї окремої механізованої бригади Максима Сергійовича Преснякова.  

Герої не вмирають, допоки живуть в наших серцях. 

Нагадаємо. Максим Пресняков народився та виріс у Мошнах. У 2003 році хлопець із золотою медаллю закінчив школу та здійснив свою давню мрію – став студентом Одеського інституту сухопутних військ. Відтоді його життя – це стежина професійного військового. Після чотирьох років навчання підписав свій перший контракт і служив у Кривому Розі. Наступні 5 років служби провів у смт. Черкаське Дніпропетровської області. На початку військової кар’єри став одним із кращих розвідників. А з перших днів проведення АТО він успішно виконував бойові завдання командування, дбав про бійців та врятував не одне людське життя. І так протягом 10 місяців.  

 


Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ