Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Жителі смт Ірдинь обрали старосту

Жителі смт Ірдинь обрали старосту

17 січня в селищі Ірдинь відбулись вибори старости селища. Жителі Ірдиня обрали старосту, який представлятиме їхні інтереси в Білозірській об'єднаній територіальній громаді, до якої віднедавна входить селище.  

Виборчий процес пройшов спокійно. Білозірська сільська і Ірдинська дільнична виборчі комісії підготувались до голосування достатньо добре. На посаду старости смт. Ірдинь були висунуті дві кандидатури. Олександр Максимов та Юрій Перевалов – обидва місцеві жителі. Олександр Максимов на момент висунення виконував обов’язки старости селища.

В голосуванні взяли участь 46,7 % (319 з 683 виборців), що майже ідентично активності на останніх місцевих виборах по Черкаському району - 46,5%. Виборчих порушень під час голосування та підрахунку голосів спостерігачами зафіксовано не було. 

Попередні результати голосування: 

Максимов - 246 голосів (78,5%) Перевалов - 67 голосів (21,5%) Недійсних - 6.. 

Дільнична виборча комісія провела підрахунок голосів, за результатами якого більшість голосів отримав Олександр Максимов.  

Офіційні підсумки голосування встановить Білозірська сільська виборча комісія, на підставі протоколу підрахунку голосів Ірдинської дільничної виборчої комісії. 

Довідково: Білозірська сільська об'єднана територіальна громада утворена 26 серпня 2015 року. У складі громади 3 населених пункти — смт Ірдинь, село Білозір'я та селище Баси. 

5 листопада 2015 року Білозірська сільська виборча комісія прийняла рішення про призначення перших виборів старости смт. Ірдинь. Кількість виборців в селищі – 683 особи. В селищі була створена одна дільнична виборча комісія. 


Відділ інформаційного забезпеченнята взаємодії з ЗМІ