Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Українська асоціація районних та обласних рад запрошує долучитися до участі у проектах Державного фонду регіонального розвитку

Українська асоціація районних та обласних рад запрошує долучитися до участі у проектах Державного фонду регіонального розвитку

2016 р. повинен стати роком економічного зростання кожного регіону, кожної територіальної громади. З цією метою доцільно активізувати діяльність органів місцевого самоврядування на реалізацію проектів та програм, що спрямовані на створення сучасної інфраструктури об’єктів у сфері освіти, охорони здоров’я, дорожньо-транспортного та житлово-комунального господарства, благоустрою населених пунктів, а також створити сприятливі умови для розвитку підприємництва.  

Для реалізації тих та інших завдань є можливість залучити кошти з Державного фонду регіонального розвитку чи для участі у конкурсах програм міжнародної технічної допомоги або програми секторальної бюджетної підтримки ЄС, іншихї джерел. 

Враховуючи зазначене а також те, що в Державному бюджеті на 2016 рік передбачено значні кошти на фінансування проектів регіонального розвитку (3 млрд. грн. Державний фонд регіонального розвитку, 1 млрд. грн. – субвенція об’єднаним територіальним громадам, 1,9 млрд. – на проекти соціально-економічного розвитку), виникає необхідність в наданні методичної та організаційної допомоги органам місцевого самоврядування в розробці відповідних проектів. 

У зв’язку з цим, Українська асоціація районних та обласних рад відповідно до Меморандуму про співпрацю між Мінрегіоном та Асоціацією, а саме п.2.1, п.2.3 ст.2 організовує відбір заявок щодо участі в інфраструктурному проекті «Водопостачання та водовідведення». 

З текстом заявки щодо виявлення зацікавленості на участь в інвестиційному проекті можна ознайомитися тут

Відповіді можна надсилати на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 29 січня 2016 року, додаткова інформація за телефоном: (044) 484-05-64; 484-05-33.  

 


За матеріалами Асоціації районних та обласних рад