Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

15 січня 2016 року відбулося засідання президії районної ради

15 січня 2016 року відбулося засідання президії районної ради 15 січня 2016 року відбулося засідання президії районної ради

15 січня 2016 року відбулося засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Олексій Собко. В ході засідання були розглянуті питання, що пропонуються внести на розгляд третьої сесії районної ради.

В зв’язку з тим, що питання Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району на 2016 рік та проект районного бюджету на 2016 рік обговорювалися на спільній нараді за участю голів депутатських фракцій, голів постійних комісій, на засіданні колегії райдержадміністрації та на постійних комісіях районної ради, депутатських слуханнях, членами президії запропоновано внести зміни та доповнення, які попередньо розглянуті, та внести на розгляд сесії районної ради.

Депутати заслухали питання про організацію прийому громадян депутатами Черкаської районної ради VІІ скликання на 2016 рік та про делегування повноважень голові районної ради.

15 січня 2016 року відбулося засідання президії районної ради

Про районну програму профілактики та лікування стоматологічних захворювань на 2016-2020 роки та про районну цільову соціальну програму протидії ВІЛ – інфекції/СНІДу на 2016-2018 роки доповіла заступник головного лікарі ЦРЛ, депутат районної ради Ольга Буднікова, яка коротко ознайомила присутніх про мету програм та зниження рівня інфекційних захворювань в районі.

Одним із питань, яке розглянули члени президії, стало хід виконання «Районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки» у 2015 році та про внесення змін до районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки. Начальник управління праці та соціального захисту населення Сергій Чубань доповів, що до програми внесено всі пропозиції депутатів та громадських організацій району.

Члени президії розглянули блок питань управління майном районної комунальної власності, про які поінформував начальник відділу комунальної власності виконавчого апарату районної ради Руслан Яковлев.  

Всі розглянуті питання одержали депутатську підтримку та запропоновані на розгляд третьої сесії районної ради.  

 

Відділ інформаційної діяльності та взаємодії з ЗМІ