Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування буде продовжено

Звернення Президента до Українського народу з нагоди 23-ї річниці від дня прийняття Декларації про державний суверенітет України

Як вже повідомлялося раніше, на виконання доручення Прем’єр-міністр України та рішення Ради регіонів від 2 квітня 2013 р., у всіх областях було організовано обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні серед територіальних громад та забезпечено аналіз і узагальнення його результатів.

За офіційними даними Мінрегіону, міністерством було забезпечено координацію виконання зазначеного доручення: загалом було проведено проведено 26 засідань регіональних рад та понад 3865 інших заходів у 490 районах, у 178 містах обласного та 280 містах районного значення з обговорення проекту Концепції. Аналіз і узагальнення висловлених під час обговорення пропозицій до проекту засвідчили про його підтримку. Надалі, на думку Мінрегіону, зазначені пропозиції можуть бути використані під час розроблення Плану заходів з реалізації Концепції.

Водночас, Мінрегіон пропонує продовжити обговорення проекту Концепції. Про це йдеться в зверненні до Кабінету Міністрів від 3 липня ц.р. На погляд Міністерства, інформація, що надходить з регіонів свідчить про те, що проведення семінарів, круглих столів, інших заходів, присвячених обговоренню проекту Концепції, продовжується і для їх завершення необхідно ще декілька місяців.

Крім того, Мінрегіон звернувся до Адміністрації Президента України з проханням перенести термін внесення проекту Указу Президента України про реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні на жовтень 2013 року.

(Довідково: Указом Президента України від 12.03.2013 № 128 затверджено Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 — 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» пунктом 227.1. якого передбачено внесення Кабінетом Міністрів на розгляд Президента України проекту Указу Президента України про затвердження Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади у березні 2013 р.).