Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Основні питання життєдіяльності району обговорено на депутатських слуханнях

Основні питання життєдіяльності району обговорено на депутатських слуханнях Основні питання життєдіяльності району обговорено на депутатських слуханнях

Відповідно до пропозицій та домовленостей з депутатами районної ради сьогодні відбулися депутатські слухання, на яких обговорено основні питання життєдіяльності району – це проект Програми економічного і соціального розвитку Черкаського району на 2016 рік та проект районного бюджету на 2016 рік.

У депутатських слуханнях взяли участь 29 депутатів районної ради; начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації; керівники установ, організацій району; керівники громадських організацій району; начальники відділів виконавчого апарату районної ради; преса та радіомовлення.

На початку слухань голова районної ради Олексій Собко зазначив, що підняті сьогодні питання є одними з першочергових, фундаментальних - для функціонування всіх галузей господарювання району, тому до їх розробки та планування підійшли більш ґрунтовно та поінформував присутніх, що дані питання розглядалися на нараді у голови райдержадміністрації 5 січня за участю членів Президії районної ради та на засіданні колегії райдержадміністрації 12 січня за участю сільських голів.

2016 рік несе ряд новацій, в тому числі і у бюджетній сфері. Також на зазначене накладають свій відбиток і процеси децентралізації влади, добровільного об’єднання територіальних громад та багато іншого.

Обговорення питань пройшло у формі запитання – відповіді до доповідачів, де депутати змогли з’ясувати всі проблемні питання, які б вони хотіли вирішити для громади району та отримали на них змістовні відповіді. В цілому слухання пройшли в злагодженій та конструктивній обстановці.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ