Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Голова районної ради Олексій Собко взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації

Голова районної ради Олексій Собко взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації Голова районної ради Олексій Собко взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації

12 січня 2016 року голова районної ради Олексій Собко взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації.

На засіданні колегії розглядалися питання: про проект Програми економічного і соціального розвитку району на 2016 рік; про проект районного бюджету на 2016 рік; про стан виконання районних програм: «Про Концепцію розвитку галузі охорони здоров’я Черкаського району до 2015 року» та «Про Програму поліпшення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я комунальної власності Черкаського району на 2013-2015 роки».

Одними із головних питань повістки денної сьогоднішньої колегії стояли питання економічного і соціального розвитку та районного бюджету району на 2016 рік.

По першому питанню доповів начальник відділу економічного аналізу та прогнозування управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня, який поінформував присутніх про основні розділи Програми та зупинився на першочергових завданнях у наступному році.

Голова районної ради Олексій Собко взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації

Як зазначив доповідач, для забезпечення виконання програми планується: налагодження на підприємствах району випуску продукції з метою імпортозаміщення; пропагування позитивного досвіду підприємств, які мають сучасні системи управління, випускають якісну та безпечну продукцію, перебудовують власне виробництво відповідно до вимог європейських стандартів і норм та успішно експортують продукцію за межі України; сприяння надходженню інвестицій на підприємства промисловості для здійснення модернізації промислових потужностей та впровадження енергозберігаючих технологій виробництва; участь підприємств промисловості району у щорічному обласному конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість», збільшення кількості учасників.

Голова районної ради Олексій Собко взяв участь у роботі колегії Черкаської районної державної адміністрації

Про проект районної бюджету на 2016 рік доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Ганна Шокот, яка зазначила, що обсяг доходів районного бюджету на 2016 рік прогнозується в сумі 362650,3 тис. грн., з них доходи загального фонду – 45703,4 тис. грн., спеціального – 4208,6 тис. грн., базова дотація – 10484,6 тис. грн., освітня субвенція – 67837,5 тис. грн., медична субвенція – 40670,9 тис. грн., інші субвенції з державного бюджету – 189244,5 тис. грн., інші субвенції з обласного бюджету – 167,6 тис.грн. та інші субвенції з сільських бюджетів – 4333,2 тис.грн.

Також учасники колегії заслухали та обговорили ряд інших питань повістки денної колегії. 

З розглянутих питань прийняті рішення колегії, дані доручення голови райдержадміністрації.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії з ЗМІ