Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Четвертий рік поспіль відбувся Різдвяний турнір з футзалу

Четвертий рік поспіль відбувся Різдвяний турнір з футзалу Четвертий рік поспіль відбувся Різдвяний турнір з футзалу

5 січня 2016 року у спортивному комплексі «Фотоприлад» відбувся відкритий Різдвяний турнір з футзалу, в якому взяли участь юнаки 2001-2002 років народження відділень футболу районної ДЮСШ «Мрія» та гості сільської академії футболу с. Білозір’я.

У турнірі взяли участь 6 команд, які були поділені на дві групи. У групі, де були футболісти с. Геронимівка і с. Білозір’я велася запекла боротьба. Вони набрали однакову кількість очків. І лише підрахувавши різницю забитих і пропущених м’ячів у фінал вийшла команда с. Білозір’я.

За третє місце в турнірі та бронзові нагороди змагалися футзалісти сіл Леськи та Геронимівка. З великою перевагою перемогу отримали юні спортсмени із села Геронимівка.

Четвертий рік поспіль відбувся Різдвяний турнір з футзалу Четвертий рік поспіль відбувся Різдвяний турнір з футзалу

У фіналі змагань зустрілися більш досвідчені футзалісти із сіл Руської Поляни та Білозір’я. З перших хвилин ініціативою заволоділи футболісти із Руської Поляни і з рахунком 1: 0 вони здобули перемогу.

В церемонії нагородження взяли участь голова Черкаської районної ради Олексій Собко, який вручив переможцям перехідний Кубок та медалі і побажав юним спортсменам не зупинятися на досягнутих результатах, вдосконалювати свою спортивну майстерність та досягти висот у професійному спорті.

 

За матеріалами ДЮСШ "Мрія"