Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Питання соціально-економічного розвитку району на 2016 рік обговорено на спільній нараді

Питання соціально-економічного розвитку  району на 2016 рік обговорено на спільній нараді Питання соціально-економічного розвитку  району на 2016 рік обговорено на спільній нараді

5 січня 2015 року проведено спільну нараду у якій взяли участь голова районної ради Олексій Собко, голова районної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, голови депутатських фракцій, голови постійних комісій районної ради. До порядку денного наради було внесено питання: про проект програми соціально-економічного розвитку району на 2016 рік.

Перед початком наради голова районної ради Олексій Собко привернув увагу присутніх, що ми сьогодні розглядаємо програму в контексті основних положень, можливих пропозицій та доповнень депутатів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

З інформацією щодо питання соціально-економічного розвитку виступив начальник відділу економічного аналізу та прогнозування управління економіки райдержадміністрації Володимир Гуня, який поінформував присутніх про основні розділи Програми та зупинився на першочергових завданнях у наступному році. В районі збережено позитивні тенденції у виробництві, здійснюється залучення інвестицій та коштів міжнародної технічної допомоги для розвитку малого і середнього підприємництва, забезпечується соціальний захист населення району.

Найбільше дискусій визвало питання транспортної інфраструктури та завдання на 2016 рік, де на думку депутатів ще потребує доопрацювання, – це дорожня інфраструктура району та ремонт соціальних об’єктів.

Також допрацьовану програму соціально-економічного розвитку району буде розглянуто на депутатських слуханнях, що відбудуться 13 січня.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації