Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Бути чи не бути пільговому перевезенню громадян району

Бути чи не бути пільговому перевезенню громадян району Бути чи не бути пільговому перевезенню громадян району

Під таким гаслом сьогодні відбулась нарада за участю сільських голів та перевізників Черкаського району. В нараді взяли участь голова районної ради Олексій Собко та голова районної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв.

Відкриваючи нараду голова районної державної адміністрації наголосив, що сьогодні потрібно прийняти єдине рішення щодо пільгового перевезення громадян. Адже перевізники взяли на себе певні зобов’язання, незважаючи на сьогоднішні фінансові труднощі.

На початку наради начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Сергій Чубань поінформував присутніх про сьогоднішню ситуацію яка склалася в районі з перевезенням пільгових категорій громадян та запропонував шляхи вирішення, а також розповів про включення даного питання до районної Програми «Турбота» на 2014-2020 роки.

В ході наради заслухано сільських голів. Першим до слова запросили голову Білозірської об’єднаної територіальної громади Володимира Міцука, який зазначив, що нами 30 грудня 2015 року проведенно сесію, де депутатський корпус не дав згоди на виділення субвенції для пільгового перевезення громадян, враховуючи що грошей в сільському бюджеті на дану хвилину немає, так як перед смт. Ірдинь є певні фінансові зобов’язання. Тому прийнято рішення, звернутися до Верховної Ради України та до обласної ради з даного питання. В свою чергу сільський голова с. Свидівок Світлана Вовк також озвучила позицію депутатів, які виступили проти перерахунку коштів. Також свої думки висловили сільські голови сіл Леськи, Будище, Хацьки, які підтримали своїх колег.

В свою чергу присутні на нараді перевізники звернулися до сільських голів прийняти відповідне рішення та визначитися, чи потрібно їм така послуга чи не потрібна.

Вислухавши обидві сторони, голова районної ради Олексій Собко вніс пропозицію вирішення питання шляхом дольової участі всіх зацікавлених сторін, а саме 50 відсотків з районного бюджету, а 50 відсотків з сільського бюджету. Однак сільські голови не пристали на таку пропозицію та запропонували вирішення питання шляхом адресної допомоги тим, хто сьогодні в цьому потребує.

На цій не дуже оптимістичній ноті голова районної державної адміністрації закрив нараду, при цьому наголосивши, що тільки спільними зусиллями ми зможемо вирішити дане питання та закликав всіх до співпраці.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації