Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Керівники району привітали працівників з Новорічними святами

Керівники району привітали працівників з Новорічними святами

Сьогодні на передодні різдвяних свят відбулися урочистості з нагоди святкування Нового 2016 року. Як зазвичай, привітання розпочалося із виконання пісень аматорськими колективами, які перепліталися привітаннями.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної ради Олексій Собко, який зазначив, що Новий рік - це яскраве, урочисте і веселе свято із зеленою ялинкою з різнокольоровими прикрасами, із щасливими дитячими обличчями, надіями і радістю кожної родини. Хай надія і віра в себе і свої сили надихає вас на здійснення найзаповітніших мрій. І хай збудеться все задумане, а 2016 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити.

Керівники району привітали працівників з Новорічними святами

Рік, що минає, яким би складним він не був, подарував нам радість щоденного дружнього спілкування, напруженої і творчої праці, яка влилася в копилку наших районних і загальнодержавних добрих справ, додала кожному з нас нового професійного і життєвого досвіду.

Також до вітального слова долучився заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк.

Керівники району привітали працівників з Новорічними святами Керівники району привітали працівників з Новорічними святами

А святковий новорічний настрій присутнім подарували народні аматорські колективи «Полянка», молодіжний вокальний ансамбль «Сузір’я», солісти Марина Биковець, Олександр Шиятий, Василь Клименко та Олександр Москаленко.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації