Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Депутати Черкаського району на сесії розглянули організаційні питання

Депутати Черкаського району на сесії розглянули організаційні питання

25 грудня 2015 року відбулась друга сесія Черкаської районної ради, яку провів її голова Олексій Собко. В роботі сесії взяли участь заступник голови райдержадміністрації Петро Коренюк, начальники управлінь, відділів районної державної адміністрації, правоохоронні органи, сільські голови, керівники установ та організацій району, преса та радіомовлення.

Голова районної ради привітав депутатів і сільського голу з днем народження, які вони відзначали в міжсесійний період, а також вручив депутатам посвідчення.

Депутати Черкаського району на сесії розглянули організаційні питання

Перед початком пленарного засідання голова районної ради відповідно до Регламенту роботи надав час для депутатських запитів, виступів, повідомлень.

Так депутат районної ради Оксана Костів оприлюднила заяву щодо повернення Геронимівского будинку культури громаді.

Депутати Черкаського району на сесії розглянули організаційні питання Депутати Черкаського району на сесії розглянули організаційні питання

Заява

До Голови Черкаської районної ради Собка Олексія Петровича та до мене, як депутата Черкаської районної ради обраної по округу № 8 с. Геронимівка, звернулися жителі села Геронимівка Черкаського району, яких непокоїть стан в якому перебуває Будинок культури с. Геронимівка. Сільський будинок культури с. Геронимівка збудований жителями села у 1955 році. В подальшому після приватизації дослідного господарства державного племінного заводу «Україна», яка здійснювалася у 1998 році рішенням комісії з приватизації до статутного фонду ВАТ «Дослідне господарство племінного заводу «Україна» було включено окремі об’єкти соціально-побутового призначення , в тому числі Будинок культури села Геронимівка, які були оцінені і включені до вартості об’єкту приватизації. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 1996 р.№ 1060 «Про поетапну передачу у комунальну власність об'єктів соціальної сфери...» рішенням загальних зборів ВАТ «Україна» від 19.01.2002 року було ухвалено рішення про передачу з балансу господарства ВАТ «Україна» на баланс сільської ради гуртожитку і Будинку культури села Геронимівка. Однак Акт передачі на баланс Геронимівської сільської ради Будинку культури, що підтверджує передачу, відсутній. Незважаючи на це в Будинку культури працюють гуртки художньої самодіяльності, бібліотека. Тому я, як депутат обраний по с. Геронимівка, звертаюсь до акціонерів ПАТ «Україна-1», у власності яких перебуває будівля Будинку культури, щоб вони проявили добру волю і передали на баланс Геронимівської сільської ради вказаний Будинок культури. Для вирішення цього питання готова використати всі дипломатичні та юридичні засоби, щоб переконати акціонерів ПАТ «Україна -1» проявити розуміння ситуації, що склалася, та піти назустріч прагненню громади с. Геронимівка. 

Шановні депутати прошу всіх, хто бажає допомогти громаді с. Геронимівка повернути у власність громади Будинок культури, долучитись до вирішення даного питання.

В свою чергу депутат районної ради Петро Коренюк, повідомив присутніх, що днями сталася в районі резонансна подія, де на робочому місці в кабінеті серед білого дня надали тілесні ушкодження голові Яснозірської сільської ради Василю Ткаченку та вніс пропозицію, враховуючи присутність на сесії, заслухати заступника начальника Черкаського відділення поліції Ігоря Михайлова з цього питання. В свою чергу Ігор Михайлов повідомив депутатів, що на разі сформовано оперативну групу, яка вивчає детально подію, а також на сьогодні встановлено особу підозрюваного, який є жителем м. Вінниці. В даний час вирішується питання щодо міри запобіжного заходу. 

Після виступів депутати приступили до затвердження порядку денного сесії.

В ході обговорення порядку денного було включено питання: про підтримку звернення сільських голів до правоохоронних органів щодо нанесення тілесних ушкоджень Яснозірському сільському голові Ткаченку Василю Капітоновичу. 

У ході роботи депутати заслухали про хід виконання «Програми розвитку фізичної культури і спорту в Черкаському районі на 2011-2015 роки» та затвердження «Програми розвитку фізичної культури і спорту в Черкаському районі на 2016-2020 роки». Також схвалено Регламент районної ради, Положення про постійні комісії та президію районної ради, положення про помічника-консультанта, план роботи районної ради на I півріччя 2016 року.

На сесії також розглянуто і схвалено зміни до районного бюджет на 2015 рік та внесено зміни та доповнення до районної програми «Турбота» на 2014-2020 роки. Крім цього депутати розглянули ряд земельних та комунальних питань. 

На завершення депутати схвалили звернення сільських голів до правоохоронних органів щодо нанесення тілесних ушкоджень Яснозірському сільському голові Ткаченку Василю Капітоновичу, яке оприлюднив голова районної ради Олексій Собко.

Відповідне звернення Асоціації сільських голів Черкаського району було оприлюднено на сайті районної ради 22 грудня 2015 року. 

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації