Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відзнаки Президента України отримали ветерани Афганістану району

Відзнаки Президента України отримали ветерани Афганістану району Відзнаки Президента України отримали ветерани Афганістану району

Сьогодні відбулась зустріч голови районної ради Олексія Собка та заступника голови ради Сергія Степанюка з членами районної організації Української спілки ветеранів Афганістану, яку очолює Володимир Сафроненко.

В своїй промові до ветеранів Афганістану Олексій Петрович зазначив, що сьогодні ми зібралися в такому тісному колі, щоб віддати данину шани та поваги за Ваш звитяжний шлях – яскраве втілення вічних ідеалів мужності, благородства, високої внутрішньої краси воїна. Ми низько схиляємо голови перед пам’яттю полеглих воїнів-інтернаціоналістів на Афганській землі та на інших територіях і вшануємо живих героїв, ветеранів бойових дій.

Прийміть від депутатського корпусу районної ради, від мене особисто слова глибокої поваги та вдячності за Вашу доблесть, героїзм та громадський обов’язок. Я бажаю вам міцного здоров’я, натхнення, здійснення всіх ваших планів і задумів. І ще раз хочу наголосити, що ви – взірець справжнього, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

В свою чергу заступник голови районної ради Сергій Степанюк у ході зустрічі ознайомив присутніх з соціально-економічним розвитком та особливостями децентралізаційних процесів на території району.

Відзнаки Президента України отримали ветерани Афганістану району Відзнаки Президента України отримали ветерани Афганістану району

На завершення голова районної ради та голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану вручили 13 воїнам - «афганцям» відзнаки Президента України пам’ятні медалі «25 років виведення військ з Афганістану».

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації