Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Члени постійних комісій районної ради розглянули питання майбутньої сесії

Члени постійних комісій районної ради розглянули питання майбутньої сесії Члени постійних комісій районної ради розглянули питання майбутньої сесії

23 грудня члени постійних комісій районної ради обговорили питання порядку денного майбутньої сесії. Депутати, які входять до складу постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування розглянули низку питань, що стосуються роботи районої ради та депутатського корпусу. Усього до розгляду пропонувалося 6 питань: про регламент Черкаської районної ради, про Положення про постійні комісії районної ради, про утворення президії районної ради VII скликання та затвердження її складу та інші.

Перед початком розгляду питань порядку денного постійна комісія з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування провела своє перше засідання, на якому обрано заступника та секретаря відповідної комісії.

Жваве обговорення депутатів виникло під час розгляду питання про план роботи районної ради на перше півріччя 2016 року. Як зазначив голова комісії Роман Нікіцький, бажано булоб включити до плану роботи районної ради  питання щодо заходів з енергозбереження в районі та інші питання.

Тож членами комісії домовлено довивчити дане питання та внести пропозиції щодо доповнення плану на розгляд або до сесії, або під час сесії районної ради з голосу. З думкою погодилися більшість присутніх членів комісії та проголосували за внесення даного питання на сесію.

Члени постійних комісій районної ради розглянули питання майбутньої сесії Члени постійних комісій районної ради розглянули питання майбутньої сесії

Цього ж дня члени постійної комісії з питань бюджету, фінансів, інвестиційної політики та соціального забезпечення розглянули питання про внесення змін та доповнень до районної комплексної програми „Турбота” на 2014 – 2020 роки та про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік. Метою змін до Програми «Турбота» є планування витрат, пов'язаних із транспортуванням внутрішньо переміщених осіб зі сходу України до місця поселення за рахунок коштів районного бюлжету та бюджетів сільських рад. Внесення змін до районного бюджету викликано змінами в частині міжбюджетних трансфертів та перерозподілом коштів в межах кошторисних призначень.

В роботі постійних комісій взяв участь голова районної ради Олексій Собко.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації