Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Звернення Асоціації сільських голів Черкаського району до правоохоронних органів області

Звернення Асоціації сільських голів Черкаського району  до правоохоронних органів області

Сьогодні на нараді за участю голови районної ради Олексія Собка, заступника голови районної державної адміністрації Петра Коренюка, сільських голів, відповідне звернення до т.в.о начальника Головного управління Національної поліції в Черкаській області Владислава Пустовара від імені Асоціації сільських голів Черкаського району оприлюднив сільський голова Білозірської об’єднаної територіальної громади, голова Асоціації сільських голів Черкаського району Володимир Міцук.

– Ми, сільські голови Черкаського району, засуджуємо дії невідомих молодиків, які грубо порушуючи громадський порядок з мотивів явної неповаги до суспільства та зазіхаючи на владу, що супроводжувалося особливою зухвалістю та винятковим цинізмом посеред білого дня нанесли тілесні ушкодження сільському голові, що на фоні сьогоднішньої складної ситуації в країні вкрай недопустимо та збурило громадськість району. Звертаємося до Вас з проханням взяти під особистий контроль хід розслідування справи побиття, зазіхання на честь та гідність сільського голови Яснозір’я Василя Капітоновича Ткаченка, – йдеться в тексті звернення.

Інцидент трапився вчора в приміщенні сільської ради в обідню пору. Двоє невідомих молодиків жорстоко побили сільського голову в робочому кабінеті.

Наразі потерпілий знаходиться у третій міській лікарні Черкас. У нього виявлено черепно-мозкову травму та струс мозку.

Як, зазначив голова районної ради Олексій Собко - Районна влада приймає всі необхідні міри щодо з’ясовування всіх обставин інциденту та 25 грудня 2015 року на черговій сесії районної ради буде внесено дане питання на обговорення за участю правоохоронних органів.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації