Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Чверть століття відзначили служби району

Чверть століття відзначили служби району Чверть століття відзначили служби району

25-річний ювілей відзначили фахівці районного управління Пенсійного фонду України в Черкаському районі та Черкаського районного центру зайнятості.

Не зважаючи на складність нинішньої соціально-економічної ситуації в державі, управління Пенсійного фонду району, жодного разу не порушили своєчасність та терміни виплати пенсії. З турботою про людей працівники пенсійного фонду здійснюють наполегливу роботу щодо стабільного пенсійного забезпечення кожного громадянина, котрий має право на пенсію, – зазначила керівниця районного управління Пенсійного фонду Валентина Велько.

Тож максимально наблизити послуги до людини, а ще постійно удосконалюватися, про це у своєму вітальному слові зазначив голова районної ради Олексій Собко, а ще додав, що колектив Управління Пенсійного фонду в районі, по праву можна вважати взірцем для багатьох інших колективів, як в органах виконавчої влади, так і місцевого самоврядування. – І та кропітка й наполеглива праця, яку ви здійснюєте для значної частини громадян, зокрема й переселенців, військових, демонструє вдалі результати роботи.

Заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк також долучився до вітальних слів, побажав міцного здоров’я, та подальших успіхів у праці.

Фахівців Пенсійного фонду нагородили Почесними грамотами Черкаської районної ради і Черкаської районної державної адміністрації.

Довідково:

Для вирішення питань пенсійного забезпечення 21 грудня 1990 року Постановою Ради Міністрів УРСР, Ради Федерації Профспілок України № 380 створено Українське республіканське відділення Пенсійного фонду СРСР, від якого веде свою історію Пенсійний фонд України.

Також днями відзначив свій ювілей Черкаський районний центр зайнятості. Як, зазначив його директор Олександр Гриценко - Черкаський районний центр зайнятості активно долучається до надання допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.

Чверть століття відзначили служби району Чверть століття відзначили служби району

Одним із шляхів працевлаштування внутрішньо переміщених осіб є активна співпраця з органами влади та громадськими організаціями, які переймаються проблемами цих людей. В центрі зайнятості працює мобільна група для комплексного вирішення питань працевлаштування зазначеної категорії громадян шляхом відвідування місць компактного їх проживання.

Керівники району привітали колектив з ювілеєм, побажали міцного здоров’я, наснаги та трудових звершень та звернулися з проханням привернути особливу увагу в наданні послуг бійцям та сім’ям загиблих учасників АТО.  

Працівникам районного центру зайнятості головою районної ради та заступником голови районної державної адміністрації врученні Почесні грамоти Черкаської районної ради і Черкаської районної державної адміністрації.  

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації