Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Напередодні Дня енергетика - керівництво району привітало працівників галузі

На передодні Дня енергетика - керівництво району привітало працівників галузі На передодні Дня енергетика - керівництво району привітало працівників галузі

Сьогодні на передодні професійного свята – Дня енергетика, голова районної ради Олексій Собко та заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк завітали до працівників Черкаського району електричних мереж.

Звертаючись до присутніх у залі керівники району зазначили, що сьогодні неможливо уявити собі життя громадян або розвиток будь-якої галузі народного господарства без електричної енергії. Від професіоналізму та сумління залежить стабільне життя та якість побуту наших мешканців району. Адже щоденною працею ви вселяєте впевненість у тому, що у наших оселях буде світло, тепло і затишно. Час вимагає активного впровадження новітніх енергозберігаючих технологій та пристроїв, зміни психології споживачів енергетичної продукції.

На передодні Дня енергетика - керівництво району привітало працівників галузі

Також, керівництво району привітало працівників електричних мереж району з їхнім професійним святом, побажало міцного здоров’я, щастя, успіхів у трудовій діяльності та здійснення всіх творчих задумів і планів та вручило  Почесні Грамоти Черкаської районної ради і Черкаської районної державної адміністрації керівнику та працівникам підприємства.

На завершення заступник голови районної державної адміністрації Петро Коренюк вручив директору підприємства Сергію Шевченку до музейної скарбнички, папку з рапортом про завершення у 1970 році електрифікації Черкаського району. 

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації