Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Представниця нашого району отримала Гран-прі фестивалю «Талановиті діти України»

Представниця нашого району отримала Гран-прі фестивалю «Талановиті діти України»

12-15 грудня 2015 року в м. Києві проходив Всеукраїнський благодійний фестиваль «Талановиті діти України», в якому взяли участь діти-сироти та діти, позбавлених батьківського піклування.

За сприяння служби у справах дітей, управління промисловості та розвитку інфраструктури ОДА у фестивалі взяли участь 5 черкаських дітей вказаної категорії, які займаються музикою та ораторським мистецтвом. Загалом під час фестивалю демонстрували свої вміння 120 дітей з усіх куточків України.

Почесним гостем фестивалю був Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба. Члени журі особливо відзначили талановитих дітей Черкащини.

За результатами проведення фестивалю визначено переможців:  

– Гран-прі отримала Даніелла Сакаль за віртуозне виконання на фортепіано музичної композиції «Казка» (Черкаський район); 

– почесне І місце посіла Вікторія Надточій за виконання пісні «Мальви» (м. Черкаси), 

– ІІ місце зайняв Єгор Носков за виконання пісні «Старі фотографії» (м. Черкаси), 

– лауреатами фестивалю визнано Ксенію Ковальову за виконання пісні «Маршрутка» (м. Черкаси) та Анастасію Карпінську за декламування власних, глибоких за змістом віршів (м. Умань). 

Всі переможці та учасники фестивалю отримали нагороди та пам’ятні подарунки від народної артистки України Валентини Степової.