Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Проблему утримання дитячих закладів Будищанської сільської ради вирішували на спільній нараді

Проблему утримання дитячих закладів Будищанської сільської ради вирішували на спільній нараді

Сьогодні на спільній нараді за участю голови районної ради Олексія Собка, заступника голови ради Сергія Степанюка, заступника голови районної державної адміністрації Петра Коренюка, начальників фінансового управління, відділу освіти райдержадміністрації, сільського голови Григорія Приходька та представників громадськості с. Будище, обговорювалося питання подальшого утримування двох дитячих закладів, які перебувають на балансі Будищанської сільської ради.

Відповідно до Прикінцевих та перехідних положень Закону України від 26.11.2015 №3490 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо особливостей формування та виконання бюджету об’єднаних територіальних громад», в 2016 році дитячі заклади повинні фінансуватися з сільського бюджету.

Утримання відповідних закладів розраховується відповідно до кількості дітей віком від 0 до 6-ти років. Так, станом на 01.01.2015 в дошкільному навчальному закладі «Струмочок» - 209, відповідно на 01.01.2014 року становило -216. В Лозівському НВК «ДНЗ-ЗОШ 1 ст.» відповідно 1 група та 30 діток. Враховуючи кількість діток згідно Формули розподілу планувалося виділити на утримання 896,1 тис. грн. В рахунок Формули не враховується кількість приміщень дошкільних закладів.

Сільському голові та представникам громади с. Будище, заступником голови районної ради Сергієм Степанюком та начальником фінансового управління райдержадміністрації Ганною Шокот, були надані вичерпні роз’яснення щодо фінансування та подальшого утримання дитячих закладів.  

 

Відділ інформаційного забезпеченнята взаємодії з ЗМІ