Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

До Міжнародного дня волонтера відбувся семінар ветеранів-волонтерів Черкаського району

До Міжнародного дня волонтера відбувся семінар ветеранів-волонтерів Черкаського району До Міжнародного дня волонтера відбувся семінар ветеранів-волонтерів Черкаського району

Сьогодні члени районної організації ветеранів спільно із представниками районної організації Товариства Червоного хреста провели семінар з нагоди Міжнародного дня волонтера. В роботі семінару взяли участь: голова районної ради Олексій Собко, начальники відділів районної державної адміністрації, голови первинних організацій ветеранів сіл району, представники громадських організацій району, волонтери.

Як, зазначила у своєму виступі голова ради ветеранів Лідія Косенко, ветерани нашого району активно включилися у волонтерський рух і в кожному селі району діють волонтерські групи пенсіонерів на чолі із головами первинних осередків. Волонтери надають різні види допомоги одиноким пенсіонерам, спілкуються із школярами з метою їх патріотичного виховання на героїчних прикладах минулого нашого народу, допомагають у зборі продуктів харчування та теплого одягу для бійців АТО та безкоштовно надають допомогу соціально незахищеним одиноким громадянам.

На семінарі волонтери поділилися досвідом роботи по безкорисній діяльності на благо громади району, також, своїми успіхами поділилися представники Червоного хреста, відділу освіти райдержадміністрації та волонтери-пенсіонери.

Ветерани підвели підсумки конкурсу волонтерів за 2015 рік в номінації «Кращий волонтер року» та нагородили переможців. 

За підсумками конкурсу переможцями стали та отримали подяки: голова первинної організації ветеранів с. Степанки Микола Мусієнко, голова ветеранів с. Хутори Петро Гурін та голова ветеранів с. Кумейки Іван Постіл. 

З нагоди 72-ї річниці визволення м. Черкаси та сіл Сагунівка, Червона Слобода, Леськи, Хутори, Худяки, Чорнявка від фашистських загарбників, яка відзначається 14 та 15 грудня, за дорученням голови Черкаської обласної організації ветеранів Лідія Косенко вручила відзнаку Президента України – медаль «70 років визволення України від фашистських загарбників» члену ради ветеранів району, ветерану війни Миколі Чепурному. Також нагорода буде вручена вдома колишній партизанці-підпільниці Марії Озеран.  

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації