Дорогі друзі!

Радий вітати Вас на офіційному сайті Черкаської районної ради

Сподіваюсь, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням
Черкаського району.

З повагою,
Голова Черкаської районної ради
Олександр Ігорович ВАСИЛЕНКО

Відбулася робоча нарада щодо ситуації, яка склалася навколо Будинку культури с. Геронимівка

Відбулася робоча нарада щодо ситуація, яка склалася навколо Будинку культури с. Геронимівка

На спільній ранковій нараді за участю голови районної ради та заступника голови районної державної адміністрації, начальників відділів інформаційної діяльності та взаємодії з засобами масової інформації, представників редакції районної газети «Сільські обрії» розглядалось єдине питання, щодо підтримки громади села Геронимівка в їхніх намірах повернути громаді сільський Будинок культури, який на даний час належить ПАТ «Україна-1».

Про перебіг подій, які відбулися на вчорашній відкритій сесії Геронимівської сільської ради поінформував присутніх голова районної ради Олексій Собко. Виступаючи перед присутніми на сесії сільської ради, депутатами, громадськими активістами він зазначив, що районна ради буде всіляко підтримувати громаду села в цьому питанні та має можливість надати юридичну, інформаційну підтримку.

Відбулася робоча нарада щодо ситуація, яка склалася навколо Будинку культури с. Геронимівка

Теперішній стан Будинку культури знаходиться в неналежному стані, не опалюється, в приміщені сирість, падає стеля, в кімнатах повідставали шпалери, в той час коли молоді села ніде проводити своє дозвілля.

Відбулася робоча нарада щодо ситуація, яка склалася навколо Будинку культури с. Геронимівка Відбулася робоча нарада щодо ситуація, яка склалася навколо Будинку культури с. Геронимівка

Враховуючи соціальну напругу щодо вирішення конфліктної ситуації навколо сільського Будинку культури, районна влада спільно із громадою села буде відстоювати інтереси в намірах повернути дане приміщення.

 

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації